Go for Cruise

Go For Peru
12 april tot 6 mei 2027

Go For Peru
12 april tot 6 mei 2027

vanaf €7.285
Extra Peru 1
GoForCruise-PanamakanaalDeluxeCruise2020-Peru
Extra Peru 2
Extra Peru 7
Extra Peru 1
GoForCruise-PanamakanaalDeluxeCruise2020-Peru
Extra Peru 2
Extra Peru 7

Na ons eerste succesvolle editie in 2022, plannen we in 2027 met veel plezier en enthousiasme een nieuwe Go For Peru rondreis!

Zoals je van Go For Cruise gewoon bent, hebben we voor deze originele rondreis een zeer volledig en kwalitatief aanbod uitgewerkt met een 100% uniek programma.

Op een leerrijke manier en met veel afwisseling nemen we jullie graag op sleeptouw in de voetsporen van de Inca’s.

Hier krijg je geen spijt van, laat je Nederlandstalig begeleid onderdompelen in dit fascinerend land en ontdek met ons Peru op een unieke manier in de juiste, zonnige en droge periode.

Incaruïnes, ruige natuur, kleurige poncho’s en lama’s, Peru dus, een land bomvol cultuur, imposante bouwwerken én lieve Peruanen.

Dit wordt een heel mooie combinatie van de Peruviaanse hoofdstad Lima met één van de meest magnifieke wereldwonderen Machu Picchu, tot varen op het Titicacameer en condors spotten in de duizelingwekkende Colca Canyon.

Om nog maar te zwijgen van het uitgestrekte Andesgebergte, de woestijnvlakte van het Paracas Nationaal Park en de Amazone.

Logeren doen we in prima tot zeer luxueuze hotels en onze formule is inclusief alle vluchten, verplaatsingen en toegangen, plus talrijke maaltijden, …

Geen onaangename verrassingen, je hebt het begrepen, grijp je kans en ontdek Peru op een onvergetelijke wijze!

Minimum 10 en maximum 20 deelnemers, dus niet aarzelen is de boodschap, want het zou wel eens snel kunnen gaan met deze GFC topper!

Fotofilm vorige editie

Maandag 12 april 2027
Desgevallend transfer van Vilvoorde naar Zaventem
Heenvlucht Brussel – Madrid – Lima

Dinsdag 13 april 2027
Aankomst in Lima, transfer en vrije dag.
Overnachting in Iberostar Selection Miraflores

Woensdag 14 april 2027, Lima (O-L)
Na een goede nachtrust worden we opgehaald voor een volledige dag in Lima. Onze tour begint in het oude centrum, waar we het Aliaga-huis bezoeken, het oudste huis van Zuid-Amerika dat door Pizarro is afgeleverd aan één van zijn kapiteins na de oprichting van de stad. Vervolgens begeven we ons naar het hoofdplein waar Lima in 1535 gesticht werd als “de stad der koningen”. We zien hier het presidentieel paleis, het aartsbisschoppelijk paleis en de kathedraal. Daarna gaan we naar de Sint-Franciscuskerk, die een benijdenswaardige verzameling oude boeken heeft en een authentiek netwerk van catacomben dat open is voor het publiek. Lunchen doen we in Café del Museo Larco. Na deze heerlijke lunch, bezoeken we het Larco museum, gelegen in dezelfde wijk en opgericht door Rafael Larco Hoyle in 1926. Dit bezoek geeft ons inzicht in meer dan 5.000 jaar Inca geschiedenis. In de namiddag transfer naar ons hotel. Hotelovernachting in Iberostar Selection Miraflores

Donderdag 15 april 2027, Lima – Cusco – Urubamba (O)
We worden opgehaald en naar de luchthaven gebracht voor een binnenlandse vlucht naar Cusco. Transfer richting Heilige Vallei voor vrij diner en overnachting in Hotel Casa Andina Premium Sacred Valley

Vrijdag 16 april 2027, Urubamba (O-L)
Onze dag begint met een bezoek aan de archeologische vindplaatsen van Pisac, de thuisbasis van het grootste complex van landbouwterrassen in de regio en een meesterwerk van oude landbouwtechnieken. Vervolgens verken je de markt van Pisac, waar lokale producten zoals textiel, houtsnijwerk en replica’s van oude Inca stukken te vinden zijn. Daarna word je naar Casa Hacienda Huayoccari gebracht voor de lunch. Deze plek betovert je met zijn uitgebreide collectie keramiek, schilderijen en foto’s van populaire en koloniale kunst. Omringd door eucalyptusbomen en andere inheemse soorten, biedt de hacienda een natuurlijke en cultureel verrijkende omgeving. Na de lunch vervolg je je reis naar Ollantaytambo, waar de Inca-stedenbouw bewaard is gebleven. Hier ontdek je het Ollantaytambo Fort, bekend als rustplaats en verblijfplaats voor reizigers uit de oudheid. Terug naar Hotel Casa Andina Premium Sacred Valley voor vrij diner en overnachting.

Zaterdag 17 april 2027, Urubamba – Aguas Calientes (O-L-D)
Transfer naar het station voor een 2u durende treinrit door het hooggebergte naar Aguas Calientes. De rit is werkelijk spectaculair. Eens aangekomen staat Machu Picchu, één van de wereldwonderen, op het programma. Aguas Calientes ‘of Machu Picchu Pueblo’ ligt aan de voet van de verborgen Incastad. Beklim de Wayna Picchu en maak een wandeling naar de Intipunku (zonnepoort) en de Inca brug. Na dit fantastische bezoek, genieten we van een lekkere lunch alvorens in te checken in het hotel. Diner en overnachting in Hotel Sumaq Machu Picchu

Zondag 18 april 2027, Machu Picchu – Cusco (O-L)
Wie niet genoeg kan krijgen van Machu Picchu, krijgt vandaag een tweede kans. Neem die ene foto die je gisteren vergeten was, of neem deze keer misschien helemaal geen foto’s maar geniet ten volle van dit prachtige wereldwonder. In de namiddag genieten we nog van een lekkere lunch in een typisch restaurant vooraleer we de trein terug nemen naar Poroy waar de bus ons opwacht om richting Cusco te rijden. Transfer naar Hotel Novotel Cusco voor vrij diner en overnachting.

Maandag 19 april 2027, Cusco (O-L)
Begeleid bezoek aan het charmante Cusco, de hoofdstad van het Inca rijk, met o.a. het Santo Domingo klooster dat boven de Coricancha tempel gebouwd is. Het was één van de belangrijkste tempels binnen het godenrijk, gewijd aan de zon en Sacsayhuaman, een archeologische site op 3.500 meter hoogte. Daarna bezoek aan de kathedraal, het meest imposante monument van de Grote Markt en bewonder uiteindelijk Puka Pukara, een Inca militair complex op een prominente heuvel. Transfer naar een lokaal restaurant voor de lunch. Daarna naar Hotel Novotel Cusco voor vrij diner en overnachting.

Dinsdag 20 april 2027, Cusco (O)
Vrije dag in Cusco. Overnachting in Hotel Novotel Cusco

Woensdag 21 april 2027, Cusco – Puerto Maldonado (O-L-D)
In de ochtend nemen we een binnenlandse vlucht naar Puerto Maldonado waar we bij aankomst de nodige info krijgen over de komende dagen. Puerto Maldonado en het omliggende Amazone gebied is door de soms moeilijke toegankelijkheid nog redelijk onbekend bij de grote massa. Ervaar de charme van het bos en vaar in 45 minuten door de Madre de Dios-rivier naar het hotel. Geniet na een korte presentatie van een lekkere lunch met lokale ingrediënten. Doe een dutje, drink een verfrissende thee en maak je klaar voor de middagexcursie. Kies na een ontmoeting met uw gids uit de vele beschikbare excursies. Je kunt de jungle betreden via een begeleide wandeling langs het padensysteem in de natuurlijke omgeving van het hostel, waar je het Amazonebekken zult ontdekken. Deze tour biedt een uitstekende introductie tot de regenwoudomgeving, langs indrukwekkende bomen zoals de Shihuahuaco en de vreemd mooie wurgvijg, en biedt uitstekende mogelijkheden om vogels en exotische insecten te observeren. Doe bij het vallen van de avond de River by Night Tour: een begeleide boottocht in de middag die door de Madre de Dios-rivier vaart. Wees getuige van de transformatie van een dag- naar een nachtelijke wereld: vogels en andere dieren overdag maken plaats voor soorten die speciaal zijn aangepast aan de nacht. Terwijl je geniet van de natuur om je heen, kijk je uit naar het verschijnen van nachtzwaluwen, uilen, capibara’s en maximaal drie verschillende soorten alligators. Daarna kunt u genieten van het diner dat wordt geserveerd in de grote eetzaal. Na het diner kun je ervoor kiezen om naar je hut te gaan, of een leuk gesprek aan te gaan over de ervaring van het leven in de Amazone terwijl je ’s nachts luistert naar de intrigerende geluiden van de jungle. Overnachting in Reserva Amazonica Lodge

Donderdag 22 april 2027, Puerto Maldonado (O-L-D)
Het ontbijt begint heel vroeg voor degenen die de hitte willen vermijden en ten volle van de natuur willen genieten. In de ochtend kunt u een excursie maken naar Lake Sandoval in het Tambopata National Reserve. Vaar in een houten kano over het meer, waar veel bedreigde diersoorten leven, zoals de gigantische rivierotter, rode brulapen, roodbuikara’s, anaconda’s en zijhalsschildpadden. Daarna keert u terug naar de lodge voor de lunch. Na de lunch kunt u een bezoek brengen aan de Inkaterra Canopy en de Anaconda Walk. Wanneer je de eerste toren bereikt, 29 meter boven de bosbodem, begint je ontmoeting met de soorten die de boomtoppen bewonen. Je zult letterlijk iets meer dan 400 meter door het regenwoud lopen in een hangend bruggennetwerk dat acht observatieplatforms met elkaar verbindt, waar je kleurrijke toekans, spechten, trogons, apen, luiaards en andere soorten zult zien. Als je wilt, kun je je tour verlengen om de zonsondergang in een van de torens te bewonderen. Bij terugkomst in het hotel kunt u genieten van een presentatie over de natuur in het Eco Centre en het Happy Hour. Daarna wordt het diner geserveerd. Overnachting in Reserva Amazonica Lodge

Vrijdag 23 april 2027, Puerto Maldonado (O-L-D)
Geniet van een wandeling door de Gamitana Creek, op 25 minuten varen van de lodge. Verken de jungle gedurende anderhalf uur, de thuisbasis van piranha’s, alligators, schildpadden en vogels, totdat je de halte Sanipanga bereikt. Vaar langs de rivier en bewonder de overvloedige flora en fauna van het regenwoud. Keer terug naar de Gamitana-modelboerderij voor een korte rondleiding, waar u meer te weten komt over een Amazone-modelboerderij. Keer ten slotte terug naar de lodge om te genieten van uw lunch. Na de lunch maakt u een uitstapje naar de Hacienda Concepcion, met de mogelijkheid om meer dan 200 verschillende plantensoorten te bekijken en meer te weten te komen over het huidige gebruik en de voordelen van de lokale flora. Daarna vaar je 30 minuten op een kano op zoek naar schildpadden, nachtzwaluwen en exotische reigers. Voer vervolgens de Jungle Night Tour uit door de paden van het Inkaterra Ecological Reserve, tijdens excursies van 2 uur. Stap het bos in en ervaar het mysterie van de dierenactiviteit die bij zonsondergang in de jungle ontwaakt. Je hoort de nachtelijke geluiden van het bos en ontdekt soorten die alleen in het donker tevoorschijn komen. Tenslotte keert u terug naar de lodge. Diner en overnachting in Reserva Amazonica Lodge

Zaterdag 24 april 2027, Puerto Maldonado – Cusco (O)
Na het ontbijt, stappen we opnieuw in onze gemotoriseerde kano richting luchthaven voor onze binnenlandse vlucht naar Cusco. Onderweg brengen we nog een bezoek aan een vlinderboerderij waar we meer te weten komen over deze kleurrijke insecten. Transfer naar Hotel Novotel Cusco voor vrij diner en overnachting.

Zondag 25 april 2027, Cusco – Puno (O-L)
We nemen de Titicacatrein van Cusco naar Puno en reizen door enkele van de meest verbazingwekkende landschappen van de Peruaanse hooglanden. De trein heeft een capaciteit van 132 passagiers en 4 restaurantrijtuigen, een bar en een observatiewagon. Onderweg genieten we aan boord van een gastronomische lunch bereid met typische Andesingrediënten tijdens een muziek -en dansspektakel. Eens aangekomen in Puno, transfer naar Hotel Ghl Lago Titicaca voor vrij diner en overnachting.

Maandag 26 april 2027, Puno (O-L)
Na een goede nachtrust en een lekker ontbijt, begeven we ons naar de haven voor een boottocht naar de drijvende eilanden van Uros.  De Uros zijn een inheemse samenleving die wonen op deze kunstmatige eilanden, gebouwd van totora planten, een soort riet dat groeit in het Titicacameer. Na een tocht van anderhalf uur, komen we aan bij het eiland Taquile dat deel uitmaakt van het Incarijk. De inwoners spreken hier Quechua en vertellen ons graag meer over de eilanden en hun samenleving. We krijgen hier een lekkere lunch alvorens we terugkeren naar Puno voor vrij diner en overnachting in Hotel Ghl Lago Titicaca

Dinsdag 27 april 2027, Puna – Colca (O-L)
We worden opgehaald voor een lange rit richting de Colca vallei. Onderweg passeren we Santa Lucia, Lagunillas, Imata en Patahuasi, op het Andesplateau, dat versteende bossen en hemelsblauwe meren omvat op meer dan 4.000 meter boven zeeniveau. Na een reis van 6u komen we aan in de vallei waar we overnachten. Lunchen en vrije namiddag aan de lodge. Vrij diner en overnachting in Colca Lodge Arequipa

Woensdag 28 april 2027, Colca (O-L)
Bezoek aan Cruz del Condor om de Colca vallei te bewonderen, de op één na diepste kloof ter wereld met meer dan 4km in het diepste deel, gevolgd door een magnifiek zicht op de grote en majestueuze Condor die slechts enkele meters ver vliegt. We genieten van een lekkere lunch in een lokaal restaurant. In de namiddag gaan we naar enkele dorpjes zoals Chivay, Pinchollo, Maca en de uitkijkpunten Antahuilque en Choquetico. Vrij diner en overnachting in Colca Lodge Arequipa

Donderdag 29 april 2027, Colca – Arequipa (O-L)
Transfer naar Arequipa. Onderweg komen we in het Pampa Cañahuasreservaat, een uitgestrekte vlakte waar we vicuñas kunnen zien, dit zijn kameelachtigen die als nationaal symbool worden beschouwd. We passeren ook het Yura district, gekenmerkt door zijn ruige geografie van ravijnen, heuvels en canyons. Vrij diner en overnachting in Hotel Casa Andina Premium Arequipa

Vrijdag 30 april 2027, Arequipa (O-L)
We starten onze dag met een bezoek aan de stad Arequipa, ook wel bekend als “de witte stad” vanwege het wit vulkanische gesteente, sillar, dat in vele gebouwen wordt gebruikt. Waardeer de bogen van het centrale plein, het stadhuis en de kathedraal, het belangrijkste neoklassieke religieuze gebouw van het land. Verder naar de pittoreske buitenwijken van Yanahuara, waar we een prachtig uitzicht hebben op het platteland van Arequipa en de vulkaan Mount Misti. Lunchen doen we in een lokaal restaurant. ’s Middags gaan we verder met een bezoek aan het prachtige Santa Catalinaklooster, gebouwd in 1579, een ingesloten religieuze stad die tot op vandaag in gebruik is. We stoppen bij de mummie Juanita dat te zien is in het Museum van de Santa Maria Universiteit. Dit gemummificeerde vrouwtje werd gevonden op de Ampatoberg en dateert uit de tijd van de Inca’s. Vrij diner en overnachting in Hotel Casa Andina Premium Arequipa

Zaterdag 1 mei 2027, Arequipa – Lima – Paracas (O)
Transfer naar de luchthaven voor onze binnenlandse vlucht naar Lima. Eens geland verder per bus naar Paracas voor wat vrije tijd. Vrij diner en overnachting in Hotel La Hacienda Bahia De Paracas

Zondag 2 mei 2027, Paracas – Pisco (O)
In de ochtend worden we naar de lokale luchthaven van Pisco gebracht voor een vlucht over de Nazca-lijnen. Nazca is een kleine stad en het kan op de kaart over het hoofd gezien worden, ware het niet dat de mysterieuze figuren die over de woestijn zijn gegraveerd, deze wereldberoemd hebben gemaakt. Ga de strijd aan met één van ’s werelds grootste mysteries terwijl je over de Nazca-lijnen vliegt. Vrij diner en overnachting in Hotel La Hacienda Bahia De Paracas

Maandag 3 mei 2027, Paracas – Lima (O)
Na het ontbijt gaan we naar de pier van het hotel voor een boottocht naar de Ballestas eilanden. Deze eilanden zijn de thuisbasis van een grote populatie zeeleeuwen, Humboldt pinguïns en andere soorten die in deze archipel voorkomen. We gaan naar het Paracas Nationaal Park, een natuurreservaat met prachtige geologische formaties, indrukwekkende kustfauna en overblijfselen van een pre-Inca-cultuur. We keren terug naar het hotel en worden daarna teruggebracht naar Lima. Vrij diner en overnachting in Iberostar Selection Miraflores

Dinsdag 4 mei 2027, Lima (O)
Vrije dag. Overnachting in Iberostar Selection Miraflores

Woensdag 5 mei 2027, Lima (O)
Na het ontbijt worden we opgehaald en naar de luchthaven van Lima gebracht voor onze terugvlucht naar Brussel.

Donderdag 6 mei 2027
Aankomst in Zaventem en desgevallend transfer van de luchthaven naar Vilvoorde.

O = Ontbijt
L = Lunch
D = Diner

Programma onder voorbehoud van wijzigingen

Fotofilm vorige editie

Totale prijzen per persoon logerend in een

  • 2-persoonskamer = 7.285 €
  • 1-persoonskamer = 8.835 €
  • reducties 3e en/of 4e persoon in de kamer = op aanvraag
  • bijdrage De Warmste Week = 10 € (meer info)

Inbegrepen in de totale prijzen

  • transfer van Vilvoorde naar Zaventem heen en terug
  • toegang Diamond Lounge Zaventem voor de heenvlucht
  • lijnvluchten naar Lima heen en terug via Madrid in economy
  • alle binnenlandse vluchten
  • luchthaventaksen
  • 24 dagen / 22 nachten Go For Peru rondreis op basis van het vermelde regime
  • 22 x ontbijt (= O), 14 x Lunch (= L), 4 x Diner (= D)
  • overnachtingen in 4- of 5-sterren hotels
  • alle verplaatsingen, toegangen en excursies zoals vermeld in het programma
  • alle activiteiten zoals vermeld in het programma
  • lokale Engelstalige gids ter plaatse
  • extra GFC reisleider vanaf 10 deelnemers
  • gedetailleerde reismap
  • GFC rugzak, pet, muts, 2 bagageriemen of 2 mondmaskers
  • BTW en Amlin insolvabiliteitsverzekering

Niet inbegrepen in de prijzen

  • 15 € dossierkosten per persoon
  • persoonlijke uitgaven
  • dranken
  • niet vermelde maaltijden tijdens de rondreis
  • reisverzekering
  • fooien onderweg

Ondanks de prima voorbereiding en de uiterste zorg die Go For Cruise aan uw reis besteedt, kunnen er zich voor of tijdens de vakantie onvoorziene omstandigheden voordoen. Wij raden u dan ook sterk aan om goed verzekerd te vertrekken. Wie geen verzekering afsluit staat zelf in voor de soms hoge kosten die ontstaan door bijv. een annulering van de reis wegens ziekte.
Go For Cruise doet hiervoor een beroep op Allianz.

Wij bieden u de mogelijkheid om onderstaande polis(sen) te onderschrijven:

  • 100% Annulerings- en Compensatieverzekering = premie van 6,5% op de totale reissom
  • Travel Selection = Reis- en Bijstandsverzekering = premie 7,7 € per dag per persoon of 22 € per dag per gezin

Go For Peru biedt je de kans om gebruik te maken van een gespreid betalingsplan. In plaats van klassiek voorschot en saldo, betaal je elke maand een kleiner deel van het totaal. Heel simpel: we delen de totale reissom door het aantal resterende maanden tussen dag van reservatie en datum van afreis. Daardoor betaal je maandelijks relatief kleine bedragen, voel je financieel weinig of niets aan en komt jouw droomcruise een heel stuk dichterbij.

Go For Cruise Zuid Amerika Argentinie Ushuaia Tierra del Fuego Vuurland
Icon 16 februari tot 7 maart 2025
Icon Buenos Aires

Zuid-Amerika Cruise
16 februari tot 7 maart 2025

Vanaf €4.895

detail Boek nu
Icon 28 februari tot 9 maart 2025
Icon Miami

Icon of the Seas Cruise
28 februari tot 9 maart 2025

Vanaf €2.985

detail Boek nu
Icon 28 februari tot 3 maart 2025
Icon Antwerpen

Kortbij Riviercruise met Christoff
28 februari tot 3 maart 2025

Vanaf €569

detail Boek nu
Icon 8 tot 15 maart 2025
Icon Kangos

Go For Lapland
8 tot 15 maart 2025

Vanaf €2.980

detail Boek nu